undefined                   Проект ГО «Вибір» «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» в співпраці з Сєвєродонецьким МЦ за підтримки ПРООН «Відновлення та розбудова миру»

 

8.08.2017 проведено презентаційну правову мобільну приймальню в м.Гірське. Звернулося за правовими консультаціями 10 мешканців Гірського, Золотого, Первомайська. Тематика консультацій: заміна паспорта; порядок державної реєстрації факту смерті на окупованій території; подовження строку для прийняття спадщини; порядок поновлення акту про запис народження; неналежне надання послуг з електропостачання; стягнення аліментів; оформлення довідки ВПО; питання щодо стягнення заборгованості за кредит.

       undefined undefined

Проведено презентаційну правову мобільну приймальню в м.Золоте. Звернулося за правовими консультаціями 12 мешканців Золотого, Первомайська, Кадіївки. Тематика консультацій: питання щодо порядку призначення та отримання субсидій; компенсація за зруйноване, в результаті військових дій, житло; отримання пенсії; отримання статусу та порядок призначення адресної допомоги ВПО; реєстрація мопеду без документів.

undefined undefined

22.08.2017 проведено презентаційну правову мобільну приймальню в смт.Тошківка. Звернулося за правовими консультаціями 10 мешканців Тошківки. Тематика консультацій: отримання вугілля; отримання субсидії; заборгованість по заробітній платні; право власності на житло; розірвання шлюбу та позбавлення батьківства; питання спадщини.

 undefined      

Проведено презентаційну правову мобільну приймальню в смт.Нижнє. Звернулися за правовими консультаціями мешканці Нижнього, Світличного, ВПО з Луганську. Тематика консультацій: оформлення права власності на майно батьків; компенсація за розрушене під час військових дій житло; право власності на житло; отримання паспорту; отримання вугілля.

 undefined  undefined

За ініціативи Громадської ради при Попаснянській райдержадміністрації  17 серпня 2017 року о 10.00 відбувся «круглий стіл» з питань напрацювання подальших векторів розвитку Попаснянщини.
Під час «круглого столу» відбувся живий діалог між громадськістю району та владою. Всі Інститути Громадянського суспільства, які подали заявку на участь, готуватимуть проекти з розвитку громади та пропозиції щодо їх реалізації.
Від партнерства ГО "Вибір" і Сєвєродонецького МЦ було презентовано проект "Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району" в контексті Програми ПРООН "Відновлення та розбудова миру" .
Захід проходив жваво та в конструктивному руслі.
Програма «круглого столу»
1. Роль Інститутів громадянського суспільства в розвитку українського суспільства (вступне слово організаторів).
2. Представлення Інститутів громадянського суспільства.
3. Розгляд форм та методів роботи Інститутів громадянського суспільства. Робота з міжнародними фондами. Обговорення питання.
4. Презентація проектів Інститутів громадянського суспільства для впровадження на місцях та заходи з їх впровадження. Обговорення.
5. Заключна частина: висновки.

 

30 серпня в Кризовому медіа-центрі "Сіверський Донець" пройшла презентація проекту «Інтеграція БПД в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району»

https://www.youtube.com/watch?v=fALbrCfBvGY