9.11.17 в рамках проекту ГО «Вибір» «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» в співпраці з Сєвєродонецьким МЦ та за підтримки ПРООН «Відновлення та розбудова миру» проведено презентаційну правову мобільну приймальню в с.Золотарівка Білогорівської селищної ради. Звернулося за правовими консультаціями 10 мешканців с.Золотарівка. Тематика консультацій: питання щодо порядку призначення та отримання субсидій; визнання права власності на споруду; встановлення факту родинних відносин; встановлення факту належності документу особі; встановленняпорядку спілкування з онуками; пропущення строку прийнятя спадщини; оформлення права власності на житло; питання отримання відпустки вчителями під час навчального року; користування спадщиною на землю; виплата заробітної плати.

undefined     undefined

     10.11.17 в рамках проекту ГО «Вибір» «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» в співпраці з Сєвєродонецьким МЦ та за підтримки ПРООН «Відновлення та розбудова миру» проведено презентаційну правову мобільну приймальню в с.Шипілівка Білогорівської селищної ради. Звернулося за правовими консультаціями 10 мешканців с.Шипілівка. Тематика консультацій: оформлення заповіту в сільській місцевості, оформлення шлюбних відносин і реєстрація шлюбу, пенсійні питання, прийняття спадщини, оформлення опікунтсва і заповіту, підтвердження трудового стажу, зняття особи з реєстрації, правила переоформлення нерухомості.

undefined  undefined

     23.11.17 в рамках проекту ГО «Вибір» «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» в співпраці з Сєвєродонецьким МЦ та за підтримки ПРООН «Відновлення та розбудова миру» проведено тренінг для працівників бібліотек району, з метою використання можливостей бібліотек для надання дистанційної правової допомоги мешканцям місцевих громад. Керівник Гірського бюро правової допомоги Тетяна Гусєва роз'яснила працівникам бібіліотек структуру системи безоплатної допомоги, категорії громадян, які мають право на таку допомогу та можливості комунікації з підрозділами безоплатної правової допомоги.

undefined   undefined

      27.11.17 в рамках проекту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в прифронтових територіальних громадах Попаснянського району» за підтримки ПРООН «Відновлення та розбудова миру» проведено тренінг керівником відділу містобудування та архітектури Попаснянської РДА Тимофієм Нечепуренко для працівників сільських рад «Деякі положення діючого законодавства у сфері містобудування та архітектури, безперешкодного життєвого середовища для маломобільних груп населення».

undefined