Проєкт «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду»

undefined

 

       В рамках проекту ГО «Вибір» «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську ОТГ» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру у листопаді 2020р проведено мобільні правові приймальні.

6.11.2020 проведено мобільну правову приймальню у військово-цивільній адміністрації м. Золоте. Звернулося 10 осіб. Тематика консультацій: державна допомога пенсіонерам; приватизація земельної ділянки; порядок отримання соціальної відпустки; отримання копії рішення суду; перерахунок пенсійних виплат; оформлення субсидії; позбавлення батьківських прав; догляд за недієздатною особою; отримання компенсації за зруйноване житло; спдакування майна, яке знаходиться на окупованій території.
undefined undefined

11.11.2020 проведено мобільну правову приймальню у селищі Тошківка. Звернулося 10 осіб. Тематика консультацій: оформлення спадщини; призначення пенсії; компенсація за зруйноване майно; отримання дублікату виконавчого листа; поділ спільного майна подружжя; укладання договору дарування; оформлення паспорту; пільги учасників АТО при сплаті земельного податку; заборгованість за кредитним договором; вступ до ВНЗ на пільгових умовах.
undefined undefined

20.11.2020 проведено мобільну правову приймальню у ФАП с.Нижнє. Звернулося 10 осіб. Тематика консультацій: компенсаційна виплата пенсіонерам старше 80 років; підтвердження трудового стажу у судовому порядку; отримання компенсації за зруйнований будинок; зняття з реєстрації місця проживання у судовому порядку; виписка вугілля; перехід на пенсію чоловіка; оформлення групи інвалідності; перетин кордону у період карантину; приватизація земельної ділянки; стягнення за кредитним договором.
undefined undefined

23.11.2020 проведено мобільну правову приймальню у сільській раді с.Нижнє. Звернулося 10 осіб. Тематика консультацій: державна компенсація за зруйноване житло; спадкування за заповітом; розірвання договору оренди земельної ділянки; звільнення з роботи у зв’язку з невиплатою заробітної плати; отримання соціальної допомоги по догляду за інвалідом; пропущення строків оформлення спадщини; оформлення договору дарування; виправлення помилки у рішенні суду; підтвердження трудового стажу; оформлення заповіту.
undefined undefined

Заходи проведено у межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду», що реалізовується ГО «Вибір» за технічного адміністрування РЦ «ГУРТ» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Погляди учасників, висловлені під час вебінара, не обов’язково відображають позицію та погляди Програми та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.