Проєкт «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду»

undefined

 

В рамках проекту ГО «Вибір» «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську ОТГ» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру у грудні 2020р проведено мобільні правові приймальні:

10.12.2020 проведено мобільну правову приймальню у ЗОШ №5 м. Золоте. Звернулося 10 осіб. Тематика консультацій: перерахунок пенсійних виплат; відкриття виконавчого провадження; сплата податків в умовах карантину; визнання особи такою, що втратила право користування квартирою; догляд за недієздатною особою; оформлення закордонного паспорту; стягнення аліментів після досягнення повноліття; оформлення субсидії; визнання права власності на житловий будинок; стягнення заборгованості за водопостачання.

undefined

11.12.2020 проведено мобільну правову приймальню у с. Нижнє. Звернулося 10 осіб. Тематика консультацій: стягнення коштів за кредитним договором; розірвання шлюбу; зменшення розміру стягнення аліментів; виплата заборгованості по зарплати; укладання договору купівлі-продажу житлового будинку; спадкування майна за заповітом; порядок погашення судимості; заява про перерахунок заборгованості за водопостачання; видача дублікату виконавчого листа.

17.12.2020 проведено мобільну правову приймальню на шахті Гірська. Звернулося 10 осіб. Тематика консультацій: оскарження постанови про адміністративне стягнення; сплата комунальних послуг; порядок зняття з реєстрації місця проживання; розірвання шлюбу у судовому порядку; приватизація квартири; стягнення боргу ДВС; дозвіл на одруження до досягнення 18 років; надання земельної ділянки у користування; оформлення субсидії; встановлення меж земельної ділянки; стягнення заборгованості по зарплаті.

undefined

Заходи проведено у межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду», що реалізовується ГО «Вибір» за технічного адміністрування РЦ «ГУРТ» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Погляди учасників, висловлені під час вебінара, не обов’язково відображають позицію та погляди Програми та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.