Проєкт «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду»

undefined

 

В рамках проекту ГО «Вибір» «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську ОТГ» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру у грудні 2020р проведено тренінги «Молодь і Поліція»:

В Золотівській багатопрофільній гімназії 03.12.20; 04.12.20; кількість учасників 40 осіб.

undefined undefined

В Золотівській ЗОШ №5 07.12.20; 08.12.20; 09.12.20; кількість учасників 61 особа.

undefined 

undefined

undefined

В Гірській багатопрофільній гімназії 15.12.20; 16.12.20; кількість учасників 41 особа.

undefined 

undefined

В Гірській школі-інтернаті 18.12.20; кількість учасників 20 осіб.

undefined

Заходи проведено у межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду», що реалізовується ГО «Вибір» за технічного адміністрування РЦ «ГУРТ» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Погляди учасників, висловлені під час вебінара, не обов’язково відображають позицію та погляди Програми та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.