Звіт за проектом «Моніторинг бюджету м.Сєвєродонецька: прозорість через партнерство» за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в жовтні 2015 року

Підготовлено і проведено тренінг з моніторингу бюджетів в Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець», тренер – Віктор Бобиренко.

Щодо кроків моніторингу бюджету:
1)Остаточно отримано документи по деяким бюджетним розпорядникам: відділ культури; відділ молоді і спорту.


2) Проблеми з отримання документів по підрядникам з відділом капітального будівництва: надали відповідь, що через велику кількість ксерокопій їм потрібно 20 днів на підготовку.


3) Закінчено консультації з відділом освіти. Була проблема в тому, що в централізованій бухгалтерії нові працівники і не могли надати пояснень з деяких питань. Тепер ми підійшли впритул до запитів по підрядникам.          

4) Проводили консультації з фінансовим управлінням. Поки що контакт нормальний.                

5) Один з бюджетних розпорядників – міський відділ охорони здоров’я, в порушення закону, не надав відповідь на запит щодо публічної інформації. Зроблено заяву в прокуратуру. Відповідь отримано. Зроблено заяву до Уповноваженого ВР з прав людини. Отримано проміжну відповідь. Отримано відповідь про відкриття справи з Центрального офісу. Погана новація із віднесення порушення права на доступ до публічної інформації на Уповноваженого ВР. Через прокуратуру (як було до нового закону про прокуратуру) ми б за 30 днів отримали і публічну інформацію і рішення прокуратури.


Посилання на публікації:


http://vybir.lg.ua/index.php?controller=post&action=view&id_post=43
http://vybir.lg.ua/index.php?controller=post&action=view&id_post=44
http://vybir.lg.ua/index.php?controller=post&action=view&id_post=45