Проєкт «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду»

undefined

 

18 січня 2021 р. Держслужбовці та та соціальні працівники Попаснянського району взяли участь у вебінарі «Підвищення рівня навиків спілкування та роботи із людьми з інвалідністю».

 Тренерка Тетяна Вергун, спеціаліст із комунікацій, голова ГО “Медіапростр Україна”, ознайомила учасників заходу з законодавством щодо людей з інвалідністю, особливостями комунікацій, державно-будівельними нормами щодо доступу маломобільних груп населення.

Відео вебінару - https://youtu.be/cxjNmMI8UC0 

Вебінар проведено у межах проєкту «Інтеграція безоплатної правової допомоги в Гірську об’єднану територіальну громаду», що реалізовується ГО «Вибір» за технічного адміністрування РЦ «ГУРТ» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Погляди учасників, висловлені під час вебінара, не обов’язково відображають позицію та погляди Програми та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.